Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,14 zł , zmiana od tamtej pory: -24,27%

Węgiel w Australii wciąż ponad 150 $

Zgłoś do moderatora
Ceny nie zmieniają się pomimo katastrofy na linii kolejowej do transportu węgla do portu.
"COKING COAL DAILY: BHP maintains full-year production outlook
The seaborne coking coal market kept steady on Tuesday January 21 even though Australian rail freight operator Aurizon flagged train cancellations following a derailment on Sunday January 19.
Fastmarkets indices
Premium hard coking coal, fob DBCT: $152.23 per tonne, unchanged
Premium hard coking coal, cfr Jingtang: $160.13 per tonne, unchanged"
(metalbulletin.com)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,00% 16,01 2020-02-21 17:01:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.