Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,55%

Według Punisher'a, Stooqu wprowadziło inwestorów w błąd.

Zgłoś do moderatora
Oto cytat z kolegi: "Jest to błąd na stronie. Zgodnie z raportem półrocznym Fundusz: - jest akcjonariuszem spółki Simteract (SMT), posiadając 10,363 akcji SMT (czyli tyle, co Stooq błędnie przypisał do SIM), - NIE JEST AKCJONARIUSZEM SIMWynika to ze sprawozdania finansowego funduszu za pierwsze półrocze. Link do sprawozdania poniżej:
https://rockbridge.pl/download/dce4eef05fb6a56fa54b1a36e6b1fce7 "

Wczorajsze wzrosty mogły być spowodowane podaniem fałszywych informacji przez portal Stooqu i moim zdaniem osoby odpowiedzialne powinny ponieść prawne konsekwencje za manipulację kursem. Opinie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 2,50% 19,68 2021-10-28 09:00:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.