Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: -63,03%

Według mnie ESPI jest niepełne

Zgłoś do moderatora
"obciążonych hipoteką zabezpieczającą spłatę kredytu udzielonego spółce Medicofarma S.A. z siedzibą w Warszawie" co to ma oznaczać. Trochę mi to śmierdzi. Vitama sprzedała za niemal darmowe akcje laboratorium mieszczące się w budynkach z obciążonymi hipotekami :-/
Czyli co kupiła spółka :-/
Bo nie ma ani słowa o natychmiastowej spłacie zadłużenia żeby uwolnić hipoteki zbywanych nieruchomości. To trochę tak jak ze sprzedażą praw do testów. Kto wie w jakim czasie i czy wogóle spółka zarobi tyle żeby zwróciła się kasa wydana na prawa do testów?
Sam liczę na zarobek na Medico, ale coraz bardziej mi to śmierdzi. Do tego dodać ten brak przygotowania do wejścia na giełdę :-/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEDICOBIO -3,17% 1,22 2022-07-04 14:41:34