Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,60 zł , zmiana od tamtej pory: 30,05%

WEBINAR Z ZARZĄDEM | 15 MARCA G. 14.00

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,
 
W imieniu Zarządu i Zespołu Naukowego Ryvu Therapeutics, jednej z największych innowacyjnych firm biotechnologicznych w Europie, działającej w obszarze odkrywania i rozwoju nowych terapii onkologicznych mam przyjemność zaprosić na webinar, na którym Spółka przedstawi osiągnięcia 2021 roku oraz wskaże kluczowe cele rozwojowe.
 
Webinar odbędzie się 15 marca (wtorek) o g. 14:00. By uczestniczyć w wydarzeniu należy zalogować się pod linkiem: http://live.ryvu.com/.  

Webinar będzie składał się z prezentacji Spółki oraz sekcji Q&A

Serdecznie zapraszamy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 1,25% 56,70 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.