Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,10 zł , zmiana od tamtej pory: -67,62%

Wdłowy puszczaj na groszówki bo lewej strony nie ma i nie będzie

Zgłoś do moderatora
Jak spółka będzie latała po 20 groszy to wtedy wycena będzie śmiesznie niska i będzie można kupować. Z rynkiem się nie dyskutuje. Nikt tego nie chciał po 11 zł i nikt tego nie tknie po 2 zł. Jedyne wyjście to do końca uporządkować strukturę i zacząć wypłacać dywidendę, choćby niewielką ale regularnie. Jak główny się nie dzieli z chciwości to kurs ma taki jaki ma. Dawaliby 10-20 groszy dywidendy i byłoby zupełnie inaczej, a na tyle to spółkę stać. Ale jak widać wolą wyjąć kasę przez zakup "swojej" bułgarskiej spółki i tak sobie tylko wypłacić "dywidendę". Ciekawe czy wezmą na to kredyt czy jeszcze bardziej rozwodnią?
  • Wdłowy puszczaj na groszówki bo lewej strony nie ma i nie będzie Autor: ~Niki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFOOD -10,53% 0,68 2020-03-27 12:29:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.