Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 1,07%

Wczoraj wyzbierane oststnie resztki

Zgłoś do moderatora
Sprzedawali niedobitki. I rano kończył ktoś kto zaczął w tamtym tygodniu i panikował w poniedziałek. Dziś powinna być panika kupna. Niemniej szkoda ze Ciszewski nie wydal 50 tys i nie wszedl na ponad 10. Chyba ze padnie jeszcze raport - wtedy uwierzę w jego dobre intencje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA 1,28% 0,95 2021-01-26 10:15:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.