Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,35 zł , zmiana od tamtej pory: 12,24%

Wczoraj przyleciało 1,6mln masek

Zgłoś do moderatora
Wczoraj Obajtek ogłosił, że Orlen otrzymał dostawę 1,7mln masek (zamówienie na 7mln). Zdjęcia z jego twittera pokazują dostawę Aviastar CARGO https://twitter.com/DanielObajtek/status/1244269365970776069  a Aviastar CARGO przyleciał z Nowosibirska czyli Rosji. Pamiętacie co mówił Ahnert? Że maski nie będą z Chin tylko Kazachstanu i Rosji :) Przypadek? Nie sądzę. Wrzucam screen z wczoraj z flight radar na potwierdzenie https://imgur.com/a/YrHIFmv
  • Wczoraj przyleciało 1,6mln masek Autor: ku2yn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBFGROUP 4,44% 3,76 2020-06-04 13:19:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.