Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,80 zł , zmiana od tamtej pory: 14,83%

Wchodzę na wykres z kursem z ostatniego tygodnia a tam ...

Zgłoś do moderatora
równia pochyła. Kurs systematycznie spada. Być może wtajemniczeni wiedzą już, że 30.09 to żadna data i będzie przedłużana co oznacza co raz większe ryzyko połączenia.
Być może zniecierpliwieni realizują zyski, lepsze 5 000 % zysku niz czekanie na nie wiadomo co.

I tak kolejny tydzień zaliczony, ciekawe jak długo potrwają te spadki. No i obroty wzrastają. Im większe spadki tym większe obroty a historia uczy, że oznacza to kolejne dni co raz niższej ceny.
Ciekawe czy do końca lipca zobaczymy 10 pln za akcję

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -2,52% 13,55 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.