Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,24 zł , zmiana od tamtej pory: -0,45%

Wcale nie taka zła spółka

Zgłoś do moderatora
Żadnego wniosku o upadłość nie będzie. Do 2019 spółka płaciła ładne dywidendy. 2020 wiadomo- pandemia, czekamy na wyniki jak spółka poradzi sobie w 2021. Tu mogą być naprawdę różne scenariusze. Gastronomia nie cieszy się wielką estymą na GPW, więc nie należy spodziewać się oszałamiających wzrostów, ale w przypadku pozytywnego rozwoju sytuacji powrót do wypłaty 5% dywidendy byłby zachętą do kupna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEXPOLSKA -1,33% 2,23 2021-09-16 14:02:32