Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,90 zł , zmiana od tamtej pory: -14,30%

Ważne - zalecał bym rozwagę!!

Zgłoś do moderatora
Ku rozwadze - Główny akcjonariusz nie wchodzi w biznes, w którym nie ma decydującego zdania.

A jak już podejmuje zdanie, to nie dzieli się kasą z "ulicą" - patrzcie Elektrim (i jak pozyskał ZA PAK), inne poczynania.... więc jak ktoś liczy, że pożywi się tym co skapnie z "Pańskiego stołu" to żeby się nie przeliczył, bo tu pan mocno kontroluje i ma od tego zaufanych ludzi, żeby mu żadne okruchy nie spadały...

Nie znamy szczegółów "deal" ale studził bym rozgrzane głowy, ze ZA PAK z gromadą związkowców, emisji i innych problemów, etc. będzie w tym rozdaniu opływał w bogactwach... moim zdaniem raczej wehikuł / wydmucha... will see.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 4,64% 15,34 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.