Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: 21,05%

Ważna sprawa przed DELISTINGIEM

Zgłoś do moderatora
Każdy kto ma akcje, powinien je sprzedać, po godziwej, rynkowej cenie. Na Walnym zostanie podjęta uchwała o zdjęciu KCI z giełdy. Dobrze znacie Pana Hajdarowicza, on bardzo konsekwentnie dąży do celu. Żadne zrzeszenie, czy stowarzyszenie szęsne czy nieszczęsne, wam nie pomoże. Obudźcie się wszyscy posiadacze akcji KCI , póki jest jeszcze dobra cena. Kurs będzie konsekwentnie spadał, aż w okolice 50 groszy. Lecz wtedy będzie już za późno ...

Godziwością i honorowo rozwiążmy problem posiadania akcji!

http://emotikona.pl/emotikony/pic/2dziura.gif

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -1,71% 0,92 2021-03-02 11:27:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.