Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: 8,97%

Ważna spółka z portfela Carpathii przechodzi na główny w Bukareszcie

Zgłoś do moderatora
https://www.bvb.ro/FinancialInstruments/SelectedData/NewsItem/BNET-FSA-Decision-Trading-admission-Prospectus-Regulated-Market/A08AD

Bittnet to - jak piszą w raporcie - największa pozycja w portfelu Carpathii. Dokupili akcji w dołku na poczatku roku - tez piszą o tym w raporcie..
31 marca kurs około 0,8 RON - teraz 1,25 to będzie miało spory wpływ na zysk w II kw.

A przeniesienie na główny w Bukareszcie przyniesie zapewne dalszy wzrost zainteresowania - i kursu.

Bittnet ładnie poprawił wyniki w I kw.

https://www.bvb.ro/info/Raportari/BNET/BNET_20200515183030_Infographic-2020-Report-Q1---Bittnet-BNET.pdf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CARPATHIA 5,33% 3,16 2022-05-20 15:39:15