Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,76 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Wątpliwość wynikająca z raportu Mirbud

Zgłoś do moderatora
Mirbud w pkt 4.2. Jednostkowe Sprawozdanie z Całkowitych Dochodów - str. 23 Raportu (I-sze półrocze 2015 r.)podał:
   A. Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów, w tym:- od jednostek powiązanych 3 923 tys. zł.
   B. Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów, w tym: - jednostkom powiązanym 12 853 tys. zł.
   Czyli na transakcjach z jednostkami powiązanymi MRB miał stratę 8 930 tys. zł.
   Mirbud dokonał jakiejś sprzedaży ze stratą lub też darowizny na rzecz spółki powiązanej - nie twierdzę, że na rzecz JHM bo tego nie wiem ale, gdyby tak to dzięki temu JHM miał na koniec I półrocza 2015 roku zysk. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.