Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 51,90%

Wątpię czy do raportu za 1 półrocze 22

Zgłoś do moderatora
się otworzy. Epsi o kredycie świadczy ze spółką goła , brak informacji z sądu jak i od kancelarii co niby coś działa albo nie a US swoje kasą im się należy. Ja się zastanawiam kto te miliony wyprowadził że spółki skoro spółka gola i bez kredytu nie ruszy. Patrząc na podatek te 20 kilka milionów to tu ktoś przytulił dziesiątki milionów pl. Dziwna sprawa brak raportu , pusta kasa, zarząd uciekł sprzedając akcje nawet kiscinski zrezygnował teraz zmiana nazwy na BluGo i start z kredytu. Pytanie czy ktoś poniesie odpowiedzialność za ten stan rzeczy czy będzie jak Ambergold było o niema. Z tego co wynika to chyba wszyscy tam kradli bo niema komu nawet zgłosić zawiadomienia o przestępstwie, dokumenty pewno poginęły i nawet nie ma z czego zrobić raportu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO -1,64% 0,60 2022-10-04 16:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.