Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,75 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

WASZA OSTATNIA SZANSA OBLIGATARIUSZE ...

Piszę przejęty Waszym losem obligatariusze.
Jestem głęboko negatywnie poruszony tym jak WASI niektórzy liderzy poprowadzili WAS do warunków układowych jakie są teraz.
Przypomnę WAM, że zaproponowano WAM 25% w 8 lat, czyli niewiele ponad 3% rocznie. Tyle to możecie dostać odsetek na lokatach o ONI proponują WAM to jako spłatę nominału. Poczułem się w obowiązku, aby przeciwstawić się tej całej nagonce na WAS, która trwa od roku i próby wmawiania WAM przez różnych tu bohaterów jacy jesteście chciwi i pazerni. To nic innego jak oczywista próba manipulacji, bo przecież dla mnie oczywiste jest, że to WAS oszukano. To Ci, którzy twierdzą inaczej nie są warci złamanego grosza .... a takich tu wielu.

JEDZCIE NA ROZPRAWĘ W MAJU DO WROCŁAWIA I PODEJMIJCIE PRÓBĘ WALKI O SWOJE PIENIĄDZE .......
TEGO CO WAM PROPONUJĄ NIE MOŻECIE ZAAKCEPTOWAĆ, BO TA PROPOZYCJA NIE MIEŚCI SIĘ W JAKICHKOLWIEK KATEGORIACH ROZSĄDNEGO ZWROTU W OBLICZU TEGO CO JEST OBECNIE CHOCIAŻBY W BANKACH NA LOKATACH ...

JA NIE MOGĘ PRZYGLĄDAĆ KRZYWDZIE, KTÓRĄ WAM PRÓBUJE SIĘ ZGOTOWAĆ.

MOŻE UDA WAM SIĘ PRZEKONAĆ SĄD PODAJĄC TEN PROSTY ARGUMENT POWYŻEJ - SPŁATA 3% ROCZNIE W OBLICZU LOKAT NA OKOŁO 3% JEST CAŁKOWICIE NIERACJONALNA, BEZSENSOWNA i TYM SAMYM SZKODLIWA ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETBACK -17,04% 3,75 2018-04-16 09:04:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.