Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  117,50 zł , zmiana od tamtej pory: 12,34%

Wartość Spółki po emisji szacujemy na 272-510 ml lub 401mln rNPV

Zgłoś do moderatora
https://bossa.pl/sites/b30/files/2020-11/document/Raport_analityczny_Pure_Biologics_SA_IPO_0.pdf

Wartość Spółki po przeprowadzonej ofercie publicznej szacujemy na 272 mln zł – 510 mln zł w wycenie projektów metodą rNPV i 401 mln zł w wycenie z zastosowaniem wskaźnika C/S. 

Zatem niestety lecimy pod 200 PLN.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -0,75% 132,00 2021-01-26 16:29:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.