Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,28 zł , zmiana od tamtej pory: -18,97%

Wartosc spółki - na podstawie Famura(Greenevii)

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Spolka-Grenevii-zawarla-z-KGHM-przedwstepna-umowe-sprzedazy-projektow-PV-za-ok-210-mln-zl-8609727.html
O ile dziennikarze czegos nie przekrecili projekt 50MWp KGHM kupił za 210mln. Photon posiada samych 113MWp elektrowni a kapitalizacja Photona to 635mln (oczywiscie elektrownie sa w kredycie). Wiec spokojnie trzymam akcje na emeryture. Jeśli ktoś chce szybkich zysków to jego sprawa. Pozdrawiam akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -1,42% 8,33 2023-12-04 10:30:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.