Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,83%

wartość rynkowa Pragma Inkaso to 27 mln zł vs wycenia PragmaGo

Zgłoś do moderatora
mają 2,2 mln zł akcji PragmaGo

sprzedadzą 1,787 mln po 18,1 zł - czyli za 32,3 mln zł

zostawiają sobie 446 tys., czyli przeliczając po cenie dla pozostałych akcjonariuszy (24,5) to daje razem 43,3 mln zł.

zakładając, że pozostałe aktywa netto PRI są warte 0 zł, Pragma Inkaso powinna być wyceniona 59% wyżej (43,3/27) niż obecnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.