Forum Giełda +Dodaj wątek

Wartość rynkowa 65gr to była tydz temu teraz jakieś złamasy blokują kurs

Zgłoś do moderatora
widać było w piątek jak walili ,przecież to nienormalne żeby po tylu infach i takim froncie robót spadał.Może faktycznie to idea tak wali bo widzę dziwną zależność z idm w kursach .Takie same metody tam też jak miało podskoczyc do 0,5X to sypali miliony .Grają pożyczonymi na spadki a potem na wzrosty żeby szybko kasę odrobić?Czy idea lub idm miały akcje pxm?

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS -0,21% 4,71 2017-11-17 17:04:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl