Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,50 zł , zmiana od tamtej pory: 1 054,55%

Wartość gruntów Zastalu

Zgłoś do moderatora
A chodzi o to, że akcje popakowane są po 4,99% po 6 wybranych słupach. W pewnym momencie można będzie zrobić wezwanie na skup akcji. dlatego cena akcji jest dołowana. Po co wzywać po 1,5 jak można po np. 0,8 zł. Ci co chcą to wszystko wiedzą. PTI nie oddało akcji w rynek tylko szwagrom i kolesiom. Moim zdaniem tyle na temat. Wszystko jest owiane tajemnicą bo po co rozdmuchiwać temat. Pieniądze lubią ciszę. Najważniejsze, że jest grono zainteresowanych, którzy zrobią z tego duży biznes.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL 1,60% 63,50 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.