Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,70 zł , zmiana od tamtej pory: -4,80%

Wartość godziwa akcji

Zgłoś do moderatora
Napewno 18.02 zł nie jest wartoscia godziwa za ile jest wezwanie. To jedynie śrenia kursu najnizsza do wezwania.
Od poczatku wejscia na gielde zarobili 4.9 mln zl to 3.84 zł zysk na akcje. Niech wyplaca dywidente albo podniosa cene wezwania bo za tyle nie wycofaja spolki z NEWCONNET. Jak chca sie po sadach ciagnac to ich problem. Niech dadza godziwa cene za akcje to skupja 95% akcji i wycofaja. Maja klienta pewnie na akcje i zrobili wezwanie , ale nie dostana akcji po 18.02 zł.
  • Wartość godziwa akcji Autor: ~abc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
UNILABGAM 0,00% 16,85 2023-03-31 14:09:01