Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,95 zł , zmiana od tamtej pory: -53,96%

Wartość farm ,podobnie jak nieruchomości budowlane dynamicznie rosną .

Zgłoś do moderatora
Mimo że Grupa odnotowała skonsolidowaną stratę netto w wysokości EUR -700 tys. w 2019 r., w porównaniu z zyskiem netto w wysokości EUR 603 tys. w poprzednim roku, Całkowite dochody (Total comprehensive income) wyniosły w 2019 r. EUR 6,506 mln., zwiększając tym samym kapitał własny Grupy z EUR 29,819 mln w 2018 r. do EUR 36,242 mln w okresie sprawozdawczym. Było to spowodowane przede wszystkim dodatnim przeszacowaniem portfela aktywów własnych (zgodnie z MSR 16) w związku z podłączeniem do sieci nowych elektrowni fotowoltaicznych na Węgrzech.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -3,03% 3,20 2020-04-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.