Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,22 zł , zmiana od tamtej pory: 33,54%

Wartość, cena

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś na forum zwrócił może uwagę, że ta spółka kosztuje teraz niecałe 4 mln?
Zatem , patrząc na aktywa w kwocie 18,8 mln, udział w rynku , klientów, posiadane technologie , to nawet gdy okaże się, że Babińsku ukradł z niej jeszcze parę melonów to i tak jest to dla inwestora branżowego jak darmo, bo może tą spółkę teraz kupić za 2 mln( 50%akcji).
Zatem ja spokojnie czekam jak nagle się okaże , że spółka przeszła w ręce dużego gracza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH -2,27% 4,30 2020-11-27 15:07:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.