Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: 13,33%

Warto spojrzeć na wykres 10 letni 11BIT i CDR

Zgłoś do moderatora
Kiedy akcje tych spółek były po "złotówce" i po ile są teraz. Kupić i zakopać póki tanio. Tutaj sprawa jest o tyle łatwiejsza, że studio OML już udowodniło, że ma kompetencje i know how, żeby stworzyć bardzo dobrą grę, która sprzedaje się nakładach idących w mln sztuk, gdyby nie zamieszanie z prawami do marki to byłaby zupełnie inna sytuacja, ale często tak bywa, że zdolni i słabsi są na początku kariery wykorzystywani, ale dzięki temu można teraz kupić i dokupić akcje w atrakcyjnie cenie. Wierzę w OML i wierzę w sukces w dłużej perspektywie. Kiedyś inwestorzy byli w stanie zapłacić 20 zł za akcję, teraz nieśmiało kupują po 1,5 zł. Piękno giełdy. Bumech rok temu też kosztował 2 zł i nie chcieli kupować, a teraz brakuje akcji w arkuszu.

Noga na nogę i wystarczy tylko czekać na owoce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 3,53% 1,70 2022-09-30 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.