Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  72,40 zł , zmiana od tamtej pory: 49,17%

Warren Buffett kupuje akcje spółek paliwowych

Zgłoś do moderatora
https://strefainwestorow.pl/artykuly/gielda-usa/20220819/inwestycje-warren-buffett-spolki-paliwowe-chevron-occidental-petroleum
  • Warren Buffett kupuje akcje spółek paliwowych Autor: ~Inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
UNIMOT 1,12% 108,00 2023-02-03 17:00:00