Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,10 zł , zmiana od tamtej pory: 55,84%

Warface 80 milonow graczy od 2013r

Zgłoś do moderatora
MY.GAMES launched the Warface franchise in 2013, with over 80 million players worldwide having joined the fight against Blackwood on PC, PlayStation 4, and Xbox One to date.
MY.GAMES uruchomił serię Warface w 2013 roku, a do tej pory ponad 80 milionów graczy na całym świecie dołączyło do walki z Blackwood na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

To tylko pokazuje potencjal monetyzacji WW3 przy wieloletniej umowie z My.Games...do tego trzeba dodac jeszcze wersje mobile...

http://www.gambitmag.com/online-shooter-warface-global-operations-goes-mobile/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 9,09% 36,00 2020-10-23 17:00:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.