Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,69 zł , zmiana od tamtej pory: -66,67%

Walton ma 5% i żąda NWZA w sprawie zmiany nazwy, rady i działalności

Zgłoś do moderatora
Podsumujmy najważniejsze propozycje zawarte w żądaniu nowego inwestora:
1. zmiana nazwy na Bioerg Holding
przypomnę, że na NC notowany jest Bioerg (główny akcjonariusz United, też notowany -łączy je osoba znanego inwestora Pana Karaszewskiego, czyli Blanka i morze $ :)
Czyżby możliwe jest połączenie Bioergów?

2. O zdecydowaniu Waltona świadczy chęć wymiany całej Rady. Tu naprawdę zmienia się bieg historii Calatravy.

3. Bioerg Holding ma inwestować w obszarze biotechnologii.
Ostatnio sejm zalegalizował medyczną marihuanę. A tak się składa, że Calatrava ma udziały w Genesis Energy zajmującej się tym tematem. To wszystko zaczyna mieć sens i być może tutaj nowy inwestor widzi jedno z lukratywnych przedsięwzięć.

Kurs spółki wystrzelił na pokaźnym obrocie po informacji o przekroczeniu 5% przez Waltona. Teraz na weekend akcjonariusze dostali kolejne, jeszcze mocniejsze info. Roczny szczyt na 1,3 jest zagrożony :)

tu link do proponowanych uchwał, działa

http://biznes.onet.pl/gielda/komunikaty-espi-ebi/calatrava-capital-sa-zadanie-zwolania-nadzwyczajne,372887,komunikaty-detal.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CALATRAVA -4,17% 0,23 2017-10-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.