Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,40 zł , zmiana od tamtej pory: 15,20%

Wałek? Kto wykorzystał informację poufną i kupował przed nowym wezwaniem

Zgłoś do moderatora
Właśnie ogłoszono nowe wezwanie, najszybsze informacje o wezwaniu wskazują na godzinę 15:58, a mocny wzrost kursu akcji na dużym wolumenie zaczął się ok 15:54, a więc kilka minut wcześniej. Sprawdźcie to. Ktoś zebrał od ok 18 zł aż do ok 19.50.
I później się dziwić, że reputacja naszej giełdy jest jaka jest. Mam nadzieje, że odpowiednie organy się tym zajmą.
Jak ktoś jest członkiem SII to niech im podrzuci ten temat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.