Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,17 zł , zmiana od tamtej pory: -20,02%

Waffes ss NN nie odpuszcza

Zgłoś do moderatora
Waffen ss NN nie odpuszcza w utrzymaniu niskiego kursu. Ale wydaje się dostali godnego przeciwnika, który podbiera im akcje po niskiej cenie. Zobaczymy kto zwycięży. Zwycięży na pewno ten co im podbiera akcje, ale jest tylko pytanie, czy już teraz zwycięży czy po nowym roku.
  • Waffes ss NN nie odpuszcza Autor: markos28mr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD -1,91% 3,33 2022-05-25 17:03:54