Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,87 zł , zmiana od tamtej pory: -16,89%

W USA mocna czerwień - 26.08.2022 - Jackson Hole

Zgłoś do moderatora
Po wystąpieniu szefa amerykańskiego Banku Federalnego Jerome Powella indeksy na światowych giełdach zaczęły mocno spadać - m. in. Novavax na ten moment spada już 5% - oby się to nie odbiło na GPW bo Mabion zaczął się wreszcie powoli wspinać.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Powell-przyjastrzebil-Mieszana-reakcja-rynku-8396084.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 1,70% 21,50 2022-11-30 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.