Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,72 zł , zmiana od tamtej pory: 7,34%

W ubiegłym tygodniu spółka akcji nie kupowała:)?

Zgłoś do moderatora
Wygląda na to, że prezes w ubiegłym tygodniu także leniuchował i akcji w celu umorzenia nie nabywał na rzecz spółki (brak komunikatu ze spółki). Jeśli tak faktycznie jest, to zadajcie sobie pytanie, dlaczego tak jest? Dlaczego prezes skupu nie wznawia choć w kasie GK ma miliony złotych (31.03.2021). W czyim interesie jest to, żeby akcje były kupowane jak najtaniej przez ZGI czy spekulantów?
A gdy już odpowiecie sobie na to pytanie, wtedy być może zrozumiecie, kto i w co sie tu z wami bawi:)
taka jest moja spekulacja.:)
  • W ubiegłym tygodniu spółka akcji nie kupowała:)? Autor: ~BBI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 0,00% 6,14 2021-07-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.