Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,62 zł , zmiana od tamtej pory: -3,18%

W tym tygodniu wybicie z trójkąta

Zgłoś do moderatora
Ten tydzień jest ostatnim w schemacie trójkąta ponad rocznego. Decydując moment by otworzyć nowy trend wzrostowy lub spadkowy. Idealnie wpasowuje się to sytuację z wynikami. Te są znane od roku, od miesiąca podane nieoficjalnie, teraz powinny ujrzeć światło dzienne. To pozwoli by kurs zaczął dalej rosnąć po nowe maksyma. Oczywiście jeśli coś pójdzie nie tak, to kurs runie potężnie w okolice 1-2 zł nawet przez brak dalszej wiary w spółkę, ale to już raczej miałoby konsekwencje prawne więc jest mało prawdopodobne. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 2,62% 9,32 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.