Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,66 zł , zmiana od tamtej pory: 66,78%

W TVN tego im nie puszczali o bankructwach spowodu Tuska rządów

Zgłoś do moderatora
Nie puszczali wypowiedzi tego co w kasynach wygrywał a o Tusku mówił skąd ma jego partia pieniążki z glapą na rewersie
Nie puszczali Komorowskiego co to młodzieży wprost osobiście proponował cyt: ..."weź kredyt, zmień pracę, wyjedź zaa granicę"...
Z nimi nie warto chyba już dyskutować bo widzisz jak przerobił to co napisałeś.
Sikorski to kacapski agent zagrażający bezpieczeństwu wszystkich a oni mówią, że to jakiś żart, może był po jednym itd.
Nie baczą na to, że ten ruski kacap Putin ten wpis chce wykorzystać przeciwko całej ludzkości. Obydwoje są w zmowie jak wtedy na Ukrainie jak namawiał ich do kapitulacji bo jak nie to będą wymordowani. W Polsce mówił przed Smoleńskiem cyt:..."jeszcze tylko dorżniemy watahy"... Na tarczę antyrakietową Tusk mówił, że nie możemy ją realizować bo to się kacapom może nie spodobać.
Co to za ludzie ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!

Czy wiecie w jakim niebezpieczeństwie byliśmy za ich rządów ?
Taki jeden chyba potomek folksdojczów w rozmowie ze mną zachwalał Niemców i ich państwo. Pytam się dlaczego tutaj mieszka i skąd zna j. polski. Nie odpowiedział skąd zna polski dalej zachwalając Niemców. W końcu mówię mu, człowieku nie mów mi tu takich popierdółek o Niemcach bo zatrudniali Polaków na czarno więc żadnej uczciwości nie przedstawiają a dokładności żadnej niemieckiej nie ma bo wszystko produkują w Chinach. Na koniec mówię, jeśli jesteś Polakiem to pamiętaj, że Niemcy w 1939r bez powodu napadli na Polskę i okupując ją przez 6 lat wymordowali ze szczególnym okrucieństwem 6 mln Polaków a ten wiecie co mi na to odpowiedział ??? cyt..." Widocznie za mało"... Powinien dostać w mordę a ja odwróciłem się na pięcie i odszedłem. Jezuuu co to za człowiek. Których Polaków? O jego rodzinę czy moją mu chodziło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,04% 146,20 2023-01-27 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.