Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,44 zł , zmiana od tamtej pory: -19,87%

w TV mówią o zapasach na zwałowiskach a to oznacza ze

Zgłoś do moderatora
wkrótce zaczną działać aby to zmienić a sama wiadomość jest już stara, nową będą wyniki za 2019r i wypłata dywidendy, nie naganiam bo nie mam w tym interesu ot tak z ciekawości zaglądam i czytam dodając swoje wypociny, mam trochę akcji Ursusa ,Orange i pakiecik Play z zakupem JSW się wstrzymuje do czasu ostudzenia emocji
  • w TV mówią o zapasach na zwałowiskach a to oznacza ze Autor: ~Horacy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -3,75% 17,18 2020-02-19 17:04:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.