Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: -71,43%

W trybunale ONZ w Hadze rozpoczęła się sprawa Ukrainy przeciwko Rosji

Zgłoś do moderatora
W trybunale ONZ w Hadze rozpoczęła się sprawa Ukrainy przeciwko Rosji

Zdaniem komentatorów, niewykluczone, że Trybunał oddali pozwy, tak jak zrobił to w 2011 roku z pozwem Tbilisi dotyczącym rosyjskiej agresji w Osetii Południowej w 2008 roku.
Eksperci nie wykluczają jednak, że Ukraina powtórzy sukces Nikaragui.
W 1986 roku Trybunał uznał, że Stany Zjednoczone naruszyły prawa człowieka, wspierając tamtejszą prawicową partyzantkę Contras.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SADOVAYA 0,00% 0,12 2018-05-02 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.