Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

W temacie IDEA BANK chcę całkowitego zwycięstwa!

Zgłoś do moderatora
Odszkodowanie - a, niech tam!
To tylko pieniądze!
Ja czekam na cudowne słowo "PRZEPRASZAM" - trzeba by było je wypowiedzieć do około 70 tys. Polaków ( moje obliczenia ) - a z ich rodzinami to i 200 tys Polaków! To właśnie tyle ile chce WAM GŁOSÓW ZABRAĆ, MOI UKOCHANI PISOWCY! I mój wkład jako patrioty w dalszy rozwój jak to ładnie Pan Gowin powiedział - w rozwój "Najjaśniejszej Rzeczypospolitej"!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.