Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,90 zł , zmiana od tamtej pory: -25,74%

W szczecińskim i świnoujskim porcie pada rekord za rekordem

Zgłoś do moderatora
Operatorzy portowi w okresie styczeń-czerwiec tego roku obsłużyli prawie 18,1 mln ton ładunków. To prawie trzy i pół procent więcej niż w 2022 roku.

Na wynik ten wpływ miały przede wszystkim przeładunki węgla, które były aż o 60 proc. większe niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. O 45,3 proc. wzrósł przeładunek zbóż, a o 35,4 proc. towarów z grupy inne masowe. Natomiast o blisko połowę w porównaniu z zeszłym rokiem spadły przeładunki rud metali. Na minusie jest też drobnica (-9,4 proc.).

https://gs24.pl/w-szczecinskim-i-swinoujskim-porcie-pada-rekord-za-rekordem/ar/c1-17729563

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG 0,00% 32,60 2024-02-29 09:52:03