Forum Giełda +Dodaj wątek

W PARKIECIE PODALI CENE W ZŁOTYCH -KOREKTE PROSZE

Zgłoś do moderatora
JAK SKORYGUJA ZE TO BYLO LICZONE W EURO TO BEDZIE 4 RAZY WIECEJ HEHE ZOBACZYCIE JAKA BEDZIE JAZDA. 3.5 ZL NA AKCJE WYCHODZI TA TRANSAKCJA , MUSI ROSNAC CONAJMNIEJ DO TEJ CENY .
  • W PARKIECIE PODALI CENE W ZŁOTYCH -KOREKTE PROSZE Autor: ~3.5 ZL NA AKCJE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,05 2021-10-25 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.