Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,60 zł , zmiana od tamtej pory: 89,38%

W MFO mocno wzrośnie produkcja

Zgłoś do moderatora
PUBLIKACJA: 09.01.2019 05:05
W MFO mocno wzrośnie produkcja .Firma uruchomi dwie nowe linie technologiczne i wprowadzi zmiany organizacyjne.
W najbliższych miesiącach MFO chce zakończyć inwestycje, dzięki którym będzie mogło istotnie zwiększyć sprzedaż. Chodzi zwłaszcza o budowę hali i montaż maszyn. – W I połowie roku uruchamiamy dwie nowe linie produkcyjne. Suma nakładów inwestycyjnych przekroczy 12,5 mln zł, ale nie będzie już tak wysoka jak w roku ubiegłym – mówi Tomasz Mirski, prezes MFO.
Niemiecka konkurencja
Firmę czekają też kolejne zmiany organizacyjne, szkolenia i ciągła optymalizacja procesów. Wszystko po to, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynków eksportowych i nie zostać w tyle za niemiecką konkurencją. – Dlatego już teraz pracujemy m.in. nad informatyzacją procesów produkcyjnych i wymogami nowoczesnego przemysłu – Industry 4.0. Cele jak zawsze stawiamy sobie ambitne i liczymy, że dzięki dobrej organizacji, zapałowi i ciężkiej pracy uda nam się je osiągnąć mimo nie do końca pewnej sytuacji rynkowej – twierdzi Mirski.
Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"W MFO mocno wzrośnie produkcja - Przemysł - parkiet.com 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MFO -0,47% 42,80 2022-06-30 09:00:00