Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,93%

W koncu przyjdzie zalegla kasa, do tego przejscie na glowny parkiet...

Zgłoś do moderatora
piekna koncowka roku, odradzam na nam sie Feniks z popiolow :) Kompletny game-changer, cos czuje ze w przyszlym roku bedziemy tu operowac trzycyfrowymi kwotami, jak nie szybciej
  • W koncu przyjdzie zalegla kasa, do tego przejscie na glowny parkiet... Autor: ~Er66

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHERRY -1,57% 50,20 2020-11-23 17:02:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.