Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: 9,55%

W końcu jakieś emocje na POZ

Zgłoś do moderatora
Fixing na 1,675 +23,6%, jednak bez walki. Zdaje się że większość liczyła na troszkę więcej, prawda?
Już 3 raz w ciągu ostatnich 4 miesięcy kupujący próbują wybić z luką ema200. Dotychczasowe 2 razy były pacyfikowane. Jak będzie teraz? Ochota na to więcej jest, paliwo nalane, demony schowane za wybitnym wynikiem na zysku, technika wygląda naprawdę przyzwoicie (zachęcam do spojrzenia na wykres tygodniowy). Teraz tylko kropka nad i w postaci obrotu i może być jazda.
... no, tylko ta kropka musi się w poniedziałek pojawić.
Udanego weekendu! I zamiast emocjonalnych wpisów, zmaterializujcie cześć swoich pozycji, kupcie skrzynkę Burgunda, weźcie Ukochaną w cudowne miejsce na cały weekend i zaszalejcie. Ja to właśnie dziś zrobię! Pozdrawiam!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD -1,08% 1,83 2020-11-25 12:23:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.