Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 3,22%
Rusza nowy projekt, finalizowany jest pierwszy projekt i Apis będzie spółką gamingową o śmiesznej kapitalizacji.
Fixy pozwoliły wyzbierać akcje od niecierpliwych i za chwilę rozgrywamy poziomy 10-15 groszy, myślę że do końca września, a więc do zejścia z fixów dojdziemy do 25-30 groszy, a później nowe ATH. Przypominam że spekulacyjnie przebiliśmy 40 groszy pod rozpoczęcie dofinansowań z NCBiR, teraz gdy faktycznie są na koncie środki z 1. projektu i wchodzimy w 2. projekt, możemy się wywindować wysoko, bardzo wysoko. Adrix wysypał nadmiar akcji, które trafiły w silne ręce co widać po małych obrotach na fixach. Będzie pięknie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS -1,32% 0,09 2022-10-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.