Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -25,11%

W kilku kwitów nie pociągniecie

Zgłoś do moderatora
Hub.rawiec mistrz kantu i ściemy podpisanej piórem Pawlikowskiego nawet w rankingu bankiera poniżej 50.
Co to będzie, gdy wyniki za 2Q polecą w dół ? Tych kilku wierzących z forum bankiera i tak utopionych kursu nie poderwą :(
Szansą ratującą przed zwałą wniosek prokuratora o zawieszanie notowań Hub.rawej lipy do czasu wyjaśnienia kantu.
  • W kilku kwitów nie pociągniecie Autor: ~TechnikMaliniak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -1,57% 0,34 2022-10-03 13:22:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.