Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,89 zł , zmiana od tamtej pory: -50,26%

W kasie pustki, czy dokończą "Interkosmos 2000"

Zgłoś do moderatora
Czytający ten post zapewne wiedzą, że spółka jedzie na oparach i utrzymuje się na powierzchni tylko dzięki pożyczce.
Pożyczka pójdzie pewnie na Nemesis, w które utopili najwięcej.

A co z "Interkosmos 2000" które ciągle nie jest dokończone, mimo wcześniejszych zapowiedzi? Że o zerowym marketingu nie wspomne?
- listopad 2021: "premiera gry została przeniesiona na 2022. Emitent planuje zakończyć prace nad grą w pierwszym kwartale 2022 roku"
- maj 2022: "Emitent planuje wydanie gry “Interkosmos 2000” w 2022 roku"
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -5,05% 0,94 2022-09-30 12:53:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.