Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  112,00 zł , zmiana od tamtej pory: -37,50%

W grudniu SPADKI?,ci co mają średnią 200 zł sprzedadzą? MNIEJSZY PODATEK

Zgłoś do moderatora
W grudniu SPADKI? będzie FATALNIE Z CENĄ?,ci co mają średnią 200-300 zł sprzedadzą?

Jeśli ktoś ma zyski na innej spółce,a na Mercatorze strate,bo ma np. średnią 200-300 to żeby optymalizować podatek,sprzeda Mercatora.

Dziwne,że gdy cena była 140-150 zł nie pomyśleliście o tym,że rusza właśnie optymalizacja podatkowa i akcjonariusze co mają strate na jakiejś spółce będą sprzedawać akcje,aby zapłacić mniejszy podatek,albo w ogóle go nie zapłacić.
Tak robią akcjonariusze od wielu lat.

Trzewba was uczyć giełdy? haha.Ludzie,jeśli ktoś z was myślał,że w grudniu będą TU wzrosty to gratuluje.
Każdy kto ma strate,kto wisi tu na haku będzie pozbywał się akcji Mercatora,będzie optymalizował podatek,a tu setki inwestorów wisi wysoko,więc sami odpowiedzcie sobie,jaki będzie kierunek do końca grudnia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -7,53% 70,00 2022-01-24 15:52:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.