Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,90 zł , zmiana od tamtej pory: -1,11%

W górę czy boczniak?

Zgłoś do moderatora
W mojej amatorskiej AT widać szansę na testy linii oporu w okolicach 80 zł jeszcze w tym tygodniu i po jej przebiciu powtórkę marcowych schodków.
Niestety obraz i perspektywy psuje wahnięcie kursu 2.06 i jego powody, więc nie wykluczam, że z tego powodu pojedziemy bokiem z oscylatorami na dnie.
Choć mój wrodzony optymizm każe wierzyć w moją AT, to pamiętajcie, że dla mnie to gra, w której mogę się całkowicie pomylić, więc nie zachęcam do naśladowania bez samodzielnej analizy i przemyśleń.

  • W górę czy boczniak? Autor: ~Amatorka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -0,56% 71,10 2021-08-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.