Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: -36,51%

W dzisiejszych godzinach porannych XTB opublikował wstępne wybrane skons

Zgłoś do moderatora
W dzisiejszych godzinach porannych XTB opublikował wstępne wybrane skonsolidowane dane finansowe i operacyjne za I półrocze 2018 r. W okresie I półrocza br. przychody z działalności operacyjnej wzrosły o 58% rdr (w samym II kw. br. wzrost o 26% rdr), przy wzroście średniej liczby aktywnych klientów o 25% rdr. Zysk operacyjny wzrósł o 120%, z ok. 52,7 mln zł do blisko 116 mln zł (w samym II kw. br. wzrost o 42% rdr), a zysk netto wzrósł o 245% rdr, z ok. 22,2 mln zł do ok. 72,7 mln zł (w samym II kw. br. wzrost o 123% rdr). ......... https://przekrojfinansowy.pl/rynek-akcji-monnari-gino-rossi/
  • W dzisiejszych godzinach porannych XTB opublikował wstępne wybrane skons Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -1,96% 4,00 2020-02-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.