Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,50 zł , zmiana od tamtej pory: 6,21%

W czerwcu ruch lotniczy na świecie sięgnął 94,2 proc. poziomu sprzed pan

Zgłoś do moderatora
"W czerwcu ruch lotniczy na świecie sięgnął 94,2 proc. poziomu sprzed pandemii - podaje IATA. Dobrą koniunkturę chce wykorzystać Enter Air, największy w Polsce przewoźnik czarterowy, który chce razem z TUI zarejestrować nową spółkę w Irlandii, aby mocniej operować w Wielkiej Brytanii i Irlandii. TUI będzie udziałowcem mniejszościowym. Eksperci są przekonani, że Enter Air robi dobry ruch. Zwracają uwagę, że spółka posiada ponad 30 maszyn i jest duża jak na polski rynek, dlatego trudno jej tu dalej rosnąć. Uważają, że świadczenie usług poza Polską to najlepszy możliwy kierunek rozwoju (lepszy niż czartery długodystansowe). Zauważają, że Wielka Brytania to jeden z najlepszych rynków dla lotnictwa. Są plany, aby nowa spółka ruszyła w sezonie lato 2024."

Najbardziej perspektywistyczne akcje GPW - facebook 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,65% 46,20 2023-11-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.