Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,00 zł , zmiana od tamtej pory: 51,00%

W czerwcu prezentacja wyników na konferencji w USA

Zgłoś do moderatora
Zapowiedź prezentacji najnowszych wyników programów RVU 120 oraz SEL24 (MEN1703) podczas ASCO 2022 Annual Meeting.

Informacja została uznana za istotną, ponieważ wyniki badań w projektach prowadzonych przez Spółkę mają kluczowe znaczenie dla jej wyceny, zaś konferencja ASCO należy do najważniejszych wydarzeń naukowych, gromadzących środowisko naukowe, jak również potencjalnych klientów i partnerów biznesowych firmy biotechnologiczne i farmaceutyczne, a także inwestorów branżowych.

Wygląda byczo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 3,25% 60,40 2023-06-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.