Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,83%

W czasie pandemii sprzedaż wina wzrosła o 14,5%

Zgłoś do moderatora
Małe sklepy przeżyły oblężenie podczas pandemii Covid-19 - wzrosły m.in. zakupy wina o 14,5 proc.

Rekord sprzedaży alkoholu w małych sklepach padł w okresie świąt Wielkanocnych. W tym czasie odnotowano wzrost obrotów o około 60 proc. oraz średni koszyk zakupowy był o 50 proc. większy niż w ubiegłym roku, komentuje Tomasz Jasinkiewicz, wiceprezes Comp Platformy Usług S.A. na łamach serwisu internetowego DlaHandlu.pl.

Całość: https://www.bankier.pl/wiadomosc/W-czasie-pandemii-sprzedaz-wina-wzrosla-o-14-5-proc-7921944.html 
  • W czasie pandemii sprzedaż wina wzrosła o 14,5% Autor: ~senemedar

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMBRA -0,28% 17,85 2020-09-22 16:49:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.